סורגים מזכוכית עיצוב ובטיחות

מי שמעוניין בדרך יפה למגן את ביתו, ואינו מעוניין במראה סגור כמו מוסד או בית כלא, יבחר כמובן בהתקנה של סורגים מזכוכית עיצוב ובטיחות. סורגים שקופים, העשויים מזכוכית, פיברגלס וחומרים פלסטיים אחרים שהם חזקים במיוחד. יש סורגים שקופים, העשויים מחומרים פולימרים המעניקים מראה אסתטי של חלונות הבית. יש היום שמעוניינים להתקין סורגים מזכוכית עיצוב ובטיחות למניעה של נפילות ממרפסות וחלונות, במיוחד כאשר מדובר בילדים קטנים. דרך הסורגים העשויים מזכוכית או פלסטיק שקוף, ניתן לראות בקלות. האסתטיקה של הבית אינה נפגעת והבית שלכם מוגן ובטוח. עד לפני כמה שנים, לא היו  סורגים מזכוכית עיצוב ובטיחות ובאמצעות הטכנולוגיה של היום, ניתן למצוא עיצוב, בטיחות ואסתטיקה, באמצעות סורגים אלה.

סורגים מזכוכית – מוכרים בחברות הביטוח

כאשר אנו מעוניינים לבטח את הבית שלנו, אין פחד שחברות הביטוח לא יכירו בהתקנה של סורגים מזכוכית עיצוב ובטיחות . החברות בדקו ומצאו כי סורגים אלה, הם בטיחותיים ולכן, חברות הביטוח מכירות בהם. ניתן להתקין סורגים מזכוכית שהם נפתחים לפי צרכי הלקוחות. התחזוקה של סורגים העשויים מזכוכית היא קלה, אין צורך לצבוע אותם מדי כמה שנים כמו סורגים העשויים מברזל או אלומיניום, חוץ משטיפה קלה מדי פעם. יש לציין, כי סורגים מזכוכית, יכולים בהחלט להתאים לחלונות ביתיים ולחלונות ראווה. ניתן לשלב את הסורגים העשויים מזכוכית עם מערכת אזעקה, כך שההגנה תהיה מושלמת.

רכשו סורגי זכוכית שיש להם תו תקן ישראלי

חשוב שכאשר אתם רוכשים סורגים מזכוכית עיצוב ובטיחות, שימו לב ודרשו את תו התקן הישראלי, לבטיחות מושלמת עבורכם ועבור בני הבית. חשוב כי לסורגים  מזכוכית שתתקינו, תהיה אחריות מהיצרן. יש לבדוק את המחירים של סורגים אלה, אצל כמה יצרנים, וכך לדעת מה המחיר של סורגים אלה. חשוב כי תמדדו את החלונות, על מנת שיהיה לכם מושג מדויק על מחיר הסורגים לביתכם. היום, המילה האחרונה בעיצוב ובסורגי הבטיחות הם סורגים העשויים מזכוכית וניתן למצוא הרבה בתים בהם מותקנים סורגים אלה, המיועדים לבטיחות ולאסתטיקה מושלמת של הבית, כך שייראה כמו בית ולא כמקום סגור עם סורגי ברזל.